bal_01.jpgJuż wkrótce absolwenci gimnazjum opuszczą mury szkoły. Dla wielu z nich pożegnanie oznacza zakończenie 9 letniego pobytu w murach Zespołu. Trzeba z tej okazji zatańczyć na balu Poloneza, warto ostatni raz pobawić się w gronie nauczycieli oraz klasowych koleżanek i kolegów.
Tegoroczny bal zorganizował Samorząd Uczniowski przy udziale nauczycieli i rodziców. Uczniowie udekorowali salę, przygotowali poczęstunek. Dziewczęta zachwyciły urodą i oryginalnymi kreacjami, chłopcy założyli garnitury i starali się być wyjątkowo dżentelmeńscy. Bal rozpoczął się Polonezem tańczonym przez pary nauczycieli i uczniów. Nie obyło się bez drobnych pomyłek choreograficznych, całość wypadła dostojnie i słusznie nagrodzona została brawami. Później młodzież tańczyła już według dowolnych stylów w rytm muzyki, która niektórym nauczycielom mogła wydać się cokolwiek zbyt głośna. Piękne chwile mają to do siebie, że mijają. Absolwentów po wakacjach czeka wytężona praca w wybranych nowych szkołach. Przeniosą tam wiedzę i doświadczenia nabyte w murach Gimnazjum nr 9. Zostaną z nimi dobre wspomnienia i sympatia nauczycieli, którzy kształtowali ich umysły i charaktery. Kolejnego Poloneza odtańczą nasi absolwenci przed maturą. 
 
 
 
 
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­