9 czerwca 2011 r. Tarnów. Zakończyły się rozgrywki mini piłki nożnej o Mistrzostwo Tarnowa szkół podstawowych rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Tarnowskiego Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego. Turniej Finałowy po bardzo emocjonującej końcówce zakończył się zwycięstwem reprezentacji SP 20 . Tworzyli ją uczniowie klas piłkarskich szóstej i piątej - zawodnicy ZKS UNIA Tarnów. W finałowym meczu pokonali oni SP18 I zespół 3 : 2, mimo że do przerwy po czerwonej kartce dla bramkarza ( jedyny bramkarz w składzie na mecz) przegrywali 0 : 2. Po mądrej i ambitnej drugiej połowie mogli radośnie świętować zwycięstwo. Gratulujemy.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­