8 czerwca 2011 r. Tarnów. Boisko ze sztuczną trawą Zespółu Szkół Sportowych gościło finalistów Mistrzostw Tarnowa - Gimnazjady Młodzieży TM SZS w piłce nożnej. W turnieju finałowym spotkały się cztery najlepsze gimnazja naszego miasta. Zdecydowane i pewne zwycięstwo odnieśli uczniowie klasy III D piłkarskiej - zawodnicy ZKS UNIA Tarnów. Kolejność w turnieju: 1. miejsce Gimnazjum 9, 2. miejsce Gimnazjum 6, 3. miejsce Gimnazjum 4, 4. miejsce Gimnazjun 8. Gratulujemy uczniom i opiekunowi mgr Markowi Migdule.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­