2 czerwca 2011 r. Kraków. Znakomicie zaprezentowały się uczennice naszego gimnazjum na Małopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych, rozgrywanej na stadionie lekkoatletycznym krakowskiej AWF. Zdecydowanie wygrały " sztafetę szwedzką " w czasie 02:32,61. Lekkoatletki - zawodniczki UNII Tarnów, uzyskały tym samym awans do Finału Krajowego który 14 czerwca 2011 roku rozegrany zostanie w Łodzi. Gratulujemy zawodniczkom i ich trenerowi mgr Jarosławowi Wałaszkowi.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­