P1140274.JPG15 grudnia odbyło się uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju w Kościele Parafialnym w Mościcach dla pracowników i mieszkańców Mościc. Organizatorem był Szczep Harcerski im. Mariana Zaruskiego przy Zespole Szkół Sportowych. Światło zostało wniesione przez zuchów i harcerzy w procesji i przekazane na ręce ks. Proboszcza Artura Ważnego, który odprawił Mszę Św. Krótką historię Betlejemskiego Światła przypomniał nasz kapelan ks. Jakub Piekielny, a tegoroczne przesłanie odczytała Komendant Szczepu phm. Lucyna Szepielak-Wiatr.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­