1

30 maja na dziedziniec Zespołu Szkół Sportowych tłumnie przybyli rodzice, uczniowie, nauczyciele, absolwenci, przyjaciele, znajomi i sympatycy szkoły. A wszystko za sprawą szkolnego pikniku.Po ciepłym powitaniu - w roli konferansjera doskonale spisywał się mgr Ryszard Żmuda – publiczności zaprezentowali się uczniowie, którzy z powodzeniem popisywali się swoimi – głównie wokalnymi - talentami. Następnie klasy artystyczne prezentowały się w żywiołowych tańcach.Uczestnicy pikniku podziwiając występy uczniów raczyli się pysznym żurkiem, bigosem, pierogami oraz ciastami. Hitem pikniku był kabaret przygotowany przez nauczycieli z naszej szkoły, którzy doskonale wcielili się w role uczniów, dając obraz współczesnej szkoły – rzecz jasna z przymrużeniem oka.Młodzież miała także możliwość przejażdżki na motorze żużlowym, uczestniczenia między innymi w doświadczeniach laboratorium chemicznego oraz loterii fantowej. Piknik zakończył się wieczorną dyskoteką.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­