P1130286Od 25 do 30 maja 2009 r. zuchy z klasy I c z p. Iwoną Wojnarowicz i II a z p. Lucyną Szepielak-Wiatr uczestniczyły w turnusie zielonej szkoły w ośrodku „Sport-Szok" w Rytrze. Program pobytu rozszerzony był o specjalne zajęcia sportowe. Pod okiem instruktorów dzieci ćwiczyły elementy tenisa ziemnego na korcie, wspinały się na linach i uprawiały wspinaczkę ściankową. Poza tym zwiedziliśmy ruiny zamku w Rytrze, wiatrak i oryginalny wiszący most. Wozami zaprzężonymi w konie pojechaliśmy na „zielony kulig" do Doliny Roztoki, gdzie rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Dużą atrakcją placu zabaw w ośrodku był batut i rozpięte między drzewami liny do chodzenia. Na koniec pobytu odbyła się olimpiada obozowa, na której każdy zuch mógł wykazać się zdobytymi sprawnościami i umiejętnościami. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Ponieważ pogoda nam sprzyjała wróciliśmy do domu bardzo zadowoleni.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­