21.IV.2009 r. Tarnów. Uczniowie klasy sportowej piłkarkiej II E byli gospodarzami turnieju eliminacyjnego Ogólnopolskiego XI Turnieju Piłkarskiego Coca - Cola CUP 2009 w kategorii szkół gimnazjalnych. Boisko ze sztuczną trawą przy Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie gościło  reprezentacje GIM 11 Tarnów, GIM Wojnicz oraz gospodarzy GIM 9 z Klasami Sportowymi Tarnów. Zdecydowanymi zwycięzcami turnieju zostali  piłkarze klasy II E  pokonując GIM 11 9 : 0, oraz GIM Wojnicz  12 : 0. Reprezentację GIM 9 tworzyli: Rafał Słomski, Dorian Serafiński, Mateusz Wójcik, Piotr Orlik, Tadeusz Jakubczak, Michał Ślaski, Marek Ciurej, Maciej Wójtowicz, Sebastian Kot, Jakub Małysiak. Trenerem drużyny jest mgr Marek MIGDUŁA.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­