29.IV.2009 r. Tarnów. Uczniowie klasy sportowej piłkarskiej 6d byli gospodarzami turnieju eliminacyjnego Ogólnopolskiego XI Turnieju Piłkarskiego Coca - Cola CUP 2009 w kategorii szkół podstawowych. Na boisku ze sztuczną trawą, przy pięknej słonecznej pogodzie spotkały się reprezentacje SP nr1 Tarnów, SP Wola Radłowska i SP 20 z Klasami Sportowymi Tarnów. Zdecydowanymi zwycięzcami turnieju zostali młodzi piłkarze klasy 6d pokonując SP 1 14 : 0, oraz SP Wola Radłowska 20 : 0. Reprezentację SP20 tworzyli: Wiktor Biel, Piotr Chmielowski, Krzysztof Ropski, Patryk Urasiński, Michał Wrona, Jacek Radliński, Piotr Stolarczyk, Krystian Mietła, Dawid Lazarek, Artur Gut. Trenerem drużyny jest mgr Mariusz PIKUL.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­